Büşra Pekin

Elif Büşra Pekin, dizi ve sinema oyuncusu.

1982 yılında, babasının işi nedeniyle bulundukları Suudi Arabistan'da doğdu. 5 yaşındayken İzmir'e yerleştiler. Bir süre Yaşar Neng Koleji'nde okuyan Büşra Pekin, okul binasına oturulamaz raporu verilmesiyle okulun kapanmasından sonra lise son sınıfı ABD'nin Arkansas eyaletindeki Lake Side High School'da tamamladı. İzmir'e dönerek, 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Tiyatro/Oyunculuk Bölümü'nden mezun olduktan sonra, B.K.M. Mutfak Oyuncuları'na katıldı. Bir Demet Tiyatro, En Son Babalar Duyar dizilerinden sonra 2007'de Kutsal Damacana'da başrollerden birinde oynadı. 2008'de ise Sınıf dizisinde oynadı. Tüm Türkiye tarafından tanınması 2009'da başlayan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programı sayesinde oldu. Özellikle Havuçlu Anne tiplemesi çok sevildi. Yine bu yıl Yılmaz Erdoğan'ın Neşeli Hayat filminde rol aldı ve buradaki Ayla rolüyle SİYAD Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu seçildi.

Mutlu Aile Defteri, İtirazım Var gibi filmlerin ardından 2014'te internet fenomeni Pucca'nın kitaplarından yola çıkılarak çekilen Hadi İnşallah adlı komedi filminde başrolü Murat Boz ile paylaştı. Ayrıca Mahsun Kırmızıgül'ün Mucize filminde de başroldeydi. Daha sonra Halil Sezai'yle Benim Adım Feridun filminde Hayal rolünde oynadı. 2017'de gösterime giren Yılmaz Erdoğan'ın Haybeden Gerçeküstü Aşk uyarlaması Tatlım Tatlım'ın kadrosunda yer aldı.

Büşra Pekin, söz yazarı ve besteci Ersay Üner ile birliktedir. Tiyatroyla da ilgilenen Pekin, Ağır Roman, III. Richard, Cadı Kazanı, Selvi Boylum Al Yazmalım, Huysuz oyunlarında oynamıştır.

 1. Bayi Toplantısı izle
  Tüm Bilgiler
  Bayi Toplantısı izle Aile, Komedi Filmler 
  Yerli Film
  Bayi Toplantısı için Anadolu’dan İstanbul‘a gelen üç beyaz eşyacının, üç günde hayatı ne kadar karışabilir? Namık, Sadık ve Adem hayatlarının sıkıntılı dönemlerini yaşarken yolları bir bayi toplantısında kesişir. Beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir soygun planının içinde bulurlar. Üç bayinin kurtulmak için birbirlerine güvenmekten ve hızlı hareket etmekten başka şansları yoktur.
  • 2020
  • Turkey
  • 1080p
  • IMDb 5.4
  • 2.357
  • 0
  Mucize İzle
  Tüm Bilgiler
  Mucize İzle Aile, Drama Filmleri 
  Yerli Film
  1961 yılında, memleketin en batısında güzel bir sahil kentinden, memleketin en doğusunda insanlarının sıcak ve samimi olduğu ‘’kendi halinde bir dağ köyü ‘’ne tayini çıkan batılı bir öğretmenin, Mahir’in istemeyerek de olsa köye gelmesiyle başlar hikayemiz. Mahir; korkularıyla önyargılarıyla gelir, okul binasının dahi olmadığını görünce hemen dönmek ister.. Ama dönemez. Kalmak için tek şartı vardır kızlar da okula gönderilecektir. Elele verilip okul yapılır önce... Ne sakatlık, ne fakirlik, ne farklı diller, ne ayrı kültür, ne de doğal şartlar engel olamaz onlara. ‘’Kar yağar, yollar kapanır‘’ ve köy kaderiyle, Aziz ve çocuklar öğretmenleriyle baş başa kalırlar...
  • 2015
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 7.6
  • 1.833
  • 0
Büşra Pekin Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.