Telif ve DMCA

kralfilmyuvasi.com web sitesi herhangi bir video dosyasını barındırmaz, saklamaz veya yüklemez. Üçüncü taraf web sitelerinde gösterilen içeriğin, barındıran site ile içerik sahibi arasında bir konu olduğu için içerik sahibi tarafından izin verilip verilmediğine dair hiçbir bilgimiz yoktur. kralfilmyuvasi.com, sunucularında veya ağında herhangi bir İçerik barındırmaz. kralfilmyuvasi.com, otomatik indeksleyiciler, robotik komut dosyaları ve kullanıcı gönderimlerinden oluşan karmaşık bir sistemdir.

İçerik sahipleri, telif haklarını ihlal ettiğine inandıkları videoların bağlantılarının kaldırılmasını talep etmek için DMCA protokolünü kullanabilir, ancak kralfilmyuvasi.com’dan kaldırılan bir bağlantıyla gerçek kaynak videoyu üçüncü taraftan kaldırmayacaklarını anlamalıdırlar. İnternet sitesi. İçerik sahipleri, asıl kaynak bağlantısının kaldırılmasını talep etmek için video barındırma sitesiyle (youtube, dailymotion, vimeo, megavideo, vk gibi açık platformlar) kendileri ile iletişime geçmelidir.

Bir fikri mülkiyet sahibi veya bunun bir temsilcisi iseniz ve kralfilmyuvasi.com web sitesindeki herhangi bir İçeriğin veya kralfilmyuvasi.com’un kullanıcılara yönlendirdiği veya bağlantı verdiği çevrimiçi bir konumda bulunan herhangi bir materyal veya faaliyetin fikri mülkiyet haklarınızı ihlal ettiğine inanıyorsanız, Talep Bildirimi için Temsilcimize aşağıdaki bilgileri yazılı olarak sağlayarak Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) uyarınca bir bildirim gönderebilirsiniz.

1. İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin elektronik imzası;

2. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın tanımı veya Web Sitesinde birden fazla telif hakkı alınmış eser tek bir bildirim kapsamındaysa, Web Sitesinde bu tür çalışmaların temsili bir listesi;

3 İhlal ettiği veya ihlal faaliyetinin konusu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak materyalin tanımı ve materyali bulmamıza izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi (veya durumda hak ihlalinde bulunan materyal veya faaliyete yol açtığı iddia edilen yönlendirmeler veya bağlantılar, kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak referans veya bağlantının tanımı ve bu referansı veya bağlantıyı bulmamıza izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi)

4. adres, telefon numarası ve varsa bir e-posta adresi gibi sizinle iletişim kurmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgiler;

5. Materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılması için telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetki verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair bir beyan;

6. bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair yalan beyanda bulunma cezası.

Bu bölümün tüm gereksinimlerine uymazsanız, DMCA bildiriminizin geçersiz olabileceğini kabul edersiniz. kralfilmyuvasi.com’a uygun bir konu satırı olmadan, talep edilen bilgiler olmadan veya fikri mülkiyet iddiaları ile ilgili iletişim dışındaki amaçlarla gönderilen e-postalar onaylanamaz veya yanıtlanamaz.

kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.