Christian Slater

Christian Michael Leonard Hawkins, bilinen adıyla Christian Slater, Amerikalı aktör. 1990'lı yıllarda Amerikan Sineması'nın en popüler isimlerinden bir tanesiydi.

Slater 1969'da New York'ta doğdu. Babası Michael Hawkins aktör, annesi Mary Jo Slater ise kast yönetmeniydi. Anne ve babası 1976'da ayrıldı. Annesinin sonraki evliliğinden doğan üvey kardeşi Ryan Slater da oyuncu olmuştur. New York'ta Dalton School, Professional Children's School ve Fiorello H. LaGuardia Güzel Sanatlar Lisesi'nde okudu. Çocukluk yıllarında büyük bir Star Trek hayranıydı.

Çok küçük yaşlarda dizilerde ve tiyatro oyunlarında küçük roller almaya başlayan Slater, ilk sinema filminde 1985'te The Legend of Billie Jean'de başrol oyuncularından biriydi. Gülün Adı (1986), Heathers (1989) gibi filmlerle adını daha fazla duyurmaya başladı. 1993'te oynadığı True Romance ve Untamed Heart filmleriyle şöhreti iyice arttı. 1994'te gösterime giren Vampirle Görüşme filminde, ilk başta River Phoenix'in canlandırması düşünülen Daniel karakterini, Phoenix'in zamansız ölümü nedeniyle canlandırdı. 1998'de Sel (Hard Rain) ve Hiç Hesapta Yokken (Very Bad Things) gibi filmlerde oynadı. 2000'li yıllarda sinema filmleriyle birlikte televizyon dizilerinde de sıklıkla görünmeye başladı. 2016'da Mr. Robot'taki performansıyla En İyi Yardımcı Oyuncu dalında Altın Küre kazandı.

2000 yılında 2007'ye dek evli kaldığı gazeteci Ryan Haddon'la birlikteliğinden Jaden Christopher (d. 1999) ve Eliana Sophia (d. 2001) adlarında iki çocuğu olmuştur. 2013'te ise Brittany Lopez ile evlenmiştir.

Christian Slater'ın hobileri arasında Kempo karate de bulunmaktadır.

 1. Kahramanlık Sırası Bizde İzle
  Tüm Bilgiler
  Kahramanlık Sırası Bizde İzle Aile, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Dünyayı istila eden uzaylılar, süper kahramanları kaçırdığında gözler onların çocuklarına çevrilir. Hükümet, süper kahramanların çocuklarını koruma altına almak için onları güvenli bir yere götürür. Ancak bu çocukların, süper kahraman olan babalarını kurtarmak için harekete geçmesine engel olmaz. Zeki bir çocuk olan Missy Moreno, süper kahraman olan babası Marcus Moreno’yu kurtarmak için kendisi gibi özel çocuklarla birlikte bakıcıdan kurtulmak için çabalar. Ebeveynlerini kurtarmak için bir ekip kuran çocuklar, tüm güçlerini kullanarak zorlu bir maceraya atılır.
  • 2020
  • Amerika
  • 720p
  • IMDb 4.8
  • 225
  • 0
Christian Slater Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle