Eva Green

Eva Gaëlle Green, Fransız aktiris ve modeldir.

Paris'te doğan Green'in annesi Marlène Jobert aktris, babası Walter Green ise dişçidir. Annesi Yahudi olan Green'in babası da İsveç kökenlidir. Paris Amerikan Üniversitesi'nde eğitim gördü. Film kariyerine başlamadan önce tiyatrolarda boy gösterdi. 2003 yılına gelindiğinde Bernardo Betolucci'nin The Dreamers filminde rol aldı. Bu filmle birlikte kariyerinde yükselişe geçmeye başladı ve 2005 yılında çekilen Cennetin Krallığı filmindeki rolüyle birlikte yükselişi devam etti. Bu filmin hemen ardından 2006 yılında vizyona giren James Bond film serisinin Casino Royale isimli filminde Vesper Lynd karakterini canlandırdı. Bu filmle Yükselen Yıldız dalında BAFTA Ödülü kazandı.

2011'de başrolünü Ewan McGregor ile paylaştığı Yeryüzünde Son Aşk filminde oynadıktan sonra 2012'de Karanlık Gölgeler'de Angelique, 2013'te 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filminde Artemisia, 2014'te Sin City: A Dame to Kill For'da da Ava Lord'u canlandırdı. 2016'da bir kez daha Tim Burton'la çalıştı ve Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları filminde Peregrine rolünde oynadı. 2017'de Euphoria'da başrolü Alicia Vikander ile paylaştı. 2019'da Dumbo filminde yıldızlarla dolu bir kadroda kendine yer buldu.

Eva Green, 2005'ten 2009'a dek Yeni Zelandalı aktör Marton Csokas ile birliktelik yaşamıştır.

 1. Düşler tutkular ve suçlar
  Tüm Bilgiler
  Düşler tutkular ve suçlar Erotik Filmleri, Romantik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Düşler, tutkular ve suçlar izle , The Dreamers izle , Düşler, tutkular ve suçlar 2003 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle - 1968'de Paris'te genç bir Amerikalı öğrenci, Fransız bir erkek ve kız kardeşle arkadaş olur. 1968 Paris öğrenci isyanlarını fon olarak kullanıyor.
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 2.098
  • 0
  Rahim izle
  Tüm Bilgiler
  Rahim izle Aile, Drama Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Rebecca ve Tommy 9 yaşında birbirlerine aşık olurlar. Yaşadıkları sahil kasabasında tüm vakitlerini birlikte geçirmeye başlarlar. Ta ki Rebeccanın ailesi Japonyaya taşınmaya karar verinceye kadar. 12 yıl sonra Rebecca Tommyyi bulmak için kasabaya geri döner ve iki aşık hemen kenetlenirler. Sanki doğuştan aşıktırlar birbirlerine. Ancak, Tommy bir araba kazasında ölünce, Rebecca hayata nasıl devam edeceğini bilemez. Bu, insan klonlamanın - toplum tarafından onaylanmasa da - yasal olduğu bir dönemdir. Rebecca, anne ve babasının tüm itirazlarına rağmen, Tommynin bir klonunu doğurmaya karar verir. Womb, bunu izleyen 20 yılın hikâyesi...
  • 2010
  • France,Germany,Hungary
  • 1080p
  • IMDb 6.1
  • 3.167
  • 0
Eva Green Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.