Fikret Kuskan

Mehmet Fikret Kuşkan, tiyatro ve sinema oyuncusu.

1986'da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü özel yetenek sınavını kazanarak eğitimini bu okulda sürdürüp tamamlamıştır. Oyunculuk konusunda lise eğitimi sırasında edebiyat öğretmeninin desteğini alır. Fotoğrafçılık yaparken bırakarak, tiyatro aşkıyla sınavlara girer. Zor da olsa konservatuvarı bitirmesinin ardından Zülfü Livaneli'nin 'Sis' filminde ilk rolünü oynadı. 1990'lı yılların başlarında Orhan Pamuk'un eserinden uyarlanan Gizli Yüz, Zeki Demirkubuz'un ilk uzun metrajlı filmi C-Blok'ta oynadı. Dönersen Islık Çal'da bir travestiyi canlandırdı. 2000'de Savaş Ay'ın Dansöz filminde rol aldı. 2002'de oynadığı 9 filmindeki Tunç rolüyle 14. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. 2003 yapımı Mustafa Hakkında Her Şey ve Anlat İstanbul'un Kırmızı Başlıklı Kız bölümünde yine başroldeydi. 2005'te Çağan Irmak'ın çektiği ve büyük ilgiyle karşılanan Babam ve Oğlum'da başroldeki Sadık karakterini canlandırdı. Bu performansıyla Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi oldu.

Sonraki yıllarda daha çok dizilere ağırlık veren Kuşkan, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardında, Hanımın Çiftliği, Hayat Devam Ediyor, Kurtlar Vadisi Pusu gibi yapımlarda bulundu.

İlk evliliğini 2005'te bir başka oyuncu Bahar Kerimoğlu ile yapan sanatçının 2008 doğumlu Gün Kuzgun Kuşkan adlı bir oğlu oldu. Kerimoğlu ile evliliği 2009'da sona erdi. 2014'te müzik öğretmeni Arsevi Özkara ile evlendi.

 1. Bizim İçin Şampiyon İzle
  Tüm Bilgiler
  Bizim İçin Şampiyon İzle Aile, Biyografi 
  Türkçe Dublaj
  Bizim İçin Şampiyon - Şampiyon, efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisin kazanan bir attır. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş birlikte unutulmaz başarılara imza attı. İkilinin 1996 yılı Gazi Koşusu’ndaki 2:26:22’lik rekoru hala geçilemedi. Bold Pilot diğer bir başarısı da Halis Karataş ve Begüm Atman’ın bir araya gelmesine vesile olması. Ünlü jokey ve Begüm Atman arasındaki destansı aşkın konu edildiği filmin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız oturuyor. Senaryosunu Katıksız ile Serkan Yörük’ün kaleme aldığı filmde ünlü jokey Halis Karataş’a Ekin Koç, Begüm Atman’a ise Farah Zeynep Abdullah hayat veriyor. Türkiye Jokey Kulübü eski başkanlarından Özdemir Atman’ı ise usta oyuncu Fikret Kuşkan canlandırıyor.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 8.4
  • 158
  • 0
  Mucize 2: Aşk İzle
  Tüm Bilgiler
  Mucize 2: Aşk İzle Aile, Drama Filmleri 
  Yerli Film
  Aziz, bir dağ köyünde yaşayan engelli bir gençtir. Görücü usülü ile evlendiği Mızgün ile birlikte yaşayan Aziz, köydeki önyargılardan ötürü zor bir hayat sürdürmektedir. Günün birinde Aziz ile Mızgin bu zorluklar nedeniyle daha kolay bir hayat süreceklerini düşündükleri başka bir kasabaya yerleşir. Ancak Aziz ve Mızgün, çok geçmeden önyargı ve saldırganlığın sadece geldikleri yere ait olmadığını deneyimleyecektir...
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 6.7
  • 245
  • 0
Fikret Kuskan Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle