Firat Tanis

Fırat Tanış, 5 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da doğdu. Mehmet Beyazıd Lisesi’nden mezun olan oyuncu tam o yaşlardayken tiyatroya ilgi duymaya başladı ve yavaş yavaş tiyatro oyunlarında roller üstlenmeye başladı. Bu konuda eğilimi olduğuna emin olan Tanış, oyunculuk eğitimi almak istediğine kesin olarak karar verdi İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü sınavlarına katıldı; kazandı ve mezun oldu. 

 

Şehir Tiyatrosu'nda görev yaptığı 1998-2001 yılları arasında ulusal ve uluslararası platformda hatrı sayılır olan yönetmenlerle farklı projelerde çalışma imkanı yakalayan oyuncu bu sayede de hayli tecrübe kazanmış oldu. Söz konusu zaman dilimi içerisinde oyunculuğun yanısıra bir yandan günlük sol gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlayan Fırat Tanış, müzikle ilgilenmeyi de ihmal etmedi. 

 

Oyunculuk kariyerine 1995 yılında rol aldığı "Radyo Madyo" tam anlamıyla başlayan Tanış sonrasında Yeditepe İstanbul, Sır Çocukları, Ihlamurlar Altında, Beyaz Melek, Vay Arkadaş, Bir Zamanlar Anadolu'da, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Ulan İstanbul, Mavi Gece, Öğrenci İşleri, Olaylar Olaylar  gibi yapımlarda önemli roller üstlendi.

 

Sanatçının asıl çıkış yakaladığı yapım ise 2009 - 2011 yılları arasında yeni bölümleri çekilmiş olan "Geniş Aile" dizisi ve ardından gelen "İstanbullu Gelin" dizisi olmuştur. 

 

 1. Beyaz Melek İzle
  Tüm Bilgiler
  Beyaz Melek İzle Aile, Drama Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Beyaz Melek Filmi Full İzle,Beyaz Melek Filmi İzle,Beyaz Melek Filmi,Beyaz Melek İzle,Beyaz Melek Full İzle,Beyaz Melek Yerli Filmi İzle,Beyaz Melek Filmi,Beyaz Melek, Ali ve Reşat, beyin kanseri olan babaları Ahmet’i kemoterapi görmesi için İstanbul’a getirmiştir. Ahmet ağır tedaviye daha fazla katlanmak istemediğinden hastaneden kaçar. Oğulları peşine düşer ancak Ahmet onlardan kaçmayı başarır. Kaçarken kendini bir huzurevinde bulur. Huzurevi sakinleri, Ahmet’in çocukları tarafından terk edildiğini sandıkları için orada kalması konusunda ısrar ederler. Zorlukla konuşabilen Ahmet durumu kabullenir. Ali ve Reşat Ahmet’i huzurevinde bulurlar. Ama mutlu göründüğü için bir süre orada kalmasına ses çıkarmazlar. Babalarının son günlerini mutlu geçirmesi, belki hiç işe yaramayacak ama çok acı verebilecek bir tedaviden daha önemlidir. Huzurevi sakinlerinin her birinin kendi hikayeleri ve dramları vardır. Ahmet bunları öğrendikçe onlara daha yakınlaşıp her birini tek tek çok sever.
  • 2007
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 6.5
  • 200
  • 0
  Çetin Ceviz 2 İzle
  Tüm Bilgiler
  Çetin Ceviz 2 İzle Aile, Komedi Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı'nın üstlendiği televizyon filminin yapımcılığı ise D Productions'a ait. Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunun önde gelen isimleri arasındaysa Ayça Erturan, Fırat Tanış, Beyti Engin, Ayhan Taş ve Deniz Özerman gibi sevilen oyuncular yer alıyor.
  • 2016
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 4.9
  • 207
  • 0
  9 Kere Leyla İzle
  Tüm Bilgiler
  9 Kere Leyla İzle Aile, Komedi Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Dayanıklı bir ev hanımı, kocası ve onların evlilik terapisti, zehirli bir aşk üçgenine ve antika bir el yazması elde etme planına saplanır
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 3.8
  • 247
  • 0
Firat Tanis Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle