Gupse Ozay

Gupse Özay, dizi ve sinema oyuncusu.

1984'te İzmir'de Çerkez kökenli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Babası Senih Özay avukat, annesi ise peyzaj mimarıydı. Betal adlı bir de kardeşi vardır. Lisans eğitimini Ege Üniversitesi İletişim Televizyon Bölümü'nde tamamladı. Şahika Tekand'ın verdiği oyunculuk kurslarına katıldı. Uzun yıllar reklam yazarlığı, ardından da dizi senaristliği yaptı. Beyaz Show'un da skeç ekibinde çalıştı. İnternette yaptığı videolar ve 'psikolog' karakteriyle kendine sanal dünyada isim yapmasının ardından Gülse Birsel'in Yalan Dünya dizisine Nurhayat karakteriyle katıldı. Bu rolle müthiş bir şöhrete kavuştu.

Yalan Dünya'yla kavuştuğu şöhreti olumlu kullanmayı başaran Özay, 2014'te senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı Deliha filmiyle ilk sinema deneyimini yaşadı. 2015'te Disney animasyonu Ters Yüz'ün Türkçe seslendirme ekibinde yer alarak 'Üzüntü' karakterine sesini verdi. 2016'da yine senaryosu kendisine ait Görümce filminde başrolde yer alarak erkek kardeşini, herkesten kıskanan görümce Yeliz karakterini canlandırdı. 2016'da Küçük Esnaf, 2017'de Tatlım Tatlım filmlerinde oynayan Özay, 2018'in Ocak ayında gösterime giren Deliha 2 filminde Zeliha karakterini bir kez daha canlandırdı. Ayrıca Deliha 2 ile ilk yönetmenlik deneyimini kazanmış oldu.

2014 yılında başrolünde oynadığı Deliha filminin çekimleri sırasında tanıştığı Barış Arduç ile birliktelik yaşamaktadır.

 1. Küçük Esnaf izle
  Tüm Bilgiler
  Küçük Esnaf izle Aile, Komedi Filmler 
  Yerli Film
  Berhudar Bakır, 30lu yaşlarda kendi halinde bir hayat süren, babasına benzememeye çalışan bir çilingirdir. Babası 10 sene önce evi terk etmiş, annesiyse onun kederine dayanamayıp vefat etmiştir. Yapayalnız bir hayat süren Berhudar bir gün 10 yıldır görmediği babasının vefat ettiği haberini alır. Cenaze günü babasının Mafya Babası Fahrettin’e 100 Bin Lira borcu olduğunu ve bunu 7 gün içinde ödemesi gerektiğini öğrenen Berhudarın artık bütün amacı bu parayı 7 gün içerisinde bulabilmektir. Bu sırada hayatına giren Avukat Ezelin de Mafya Babası Fahrettinle başının belada olması ikisinin bir maceranın içerisine girmesine sebep olacaktır.
  • 2016
  • Turkey
  • 1080p
  • IMDb 5.1
  • 260
  • 0
  Eltilerin Savaşı İzle
  Tüm Bilgiler
  Eltilerin Savaşı İzle Aile, Komedi Filmler 
  Türkçe Dublaj
  filmin adından da anlaşıldığı gibi iki elti olan Gizem ve Sultan sürekli birbirleriyle rekabet içersinde olurlar ve komik atışmalar olur. Bu rekabet uzadıkca kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde bulurlar. Kardeş olan Fatih ve Selim de kendilerini eşlerinin rekabetlerinin arasında bulur. Sosyal medya hastalığı olan Gizem ve Sultanın evlilik hayatlarına odaklanan filmde Selim ve Fatihi nasıl etkilediklerini izleyeceğiz
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 6.1
  • 137
  • 0
Gupse Ozay Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle