Jeff Daniels

Aktör Jeff Daniels Georgia, Athens'de doğdu, ancak Chelsea, Michigan'da büyüdü. The Chelsea Lumber Company'ye sahip olan ve aynı zamanda Chelsea belediye başkanı olan Marjorie J. (Ferguson) ve Robert Lee Daniels'ın oğludur. Jeff, Michigan Michigan Üniversitesine devam etti, ancak oyunculukla uğraştı ve oyuncu olarak kariyer yapmak için okulu bıraktı. Daniels ilk uzun metraj filmini Milos Forman'ın Bir Zamanlar'da (1981) yaptı.

 

Daniels, Sevgi sözcükleri (1983), Kahire'nin Mor Gülü (1985), Something Wild (1986), Arachnophobia - Örümcek korkusu (1990) gibi başarılarda rol alan Hollywood'un en güvenilir ve çok yönlü aktörlerinden biri olduğunu kanıtladı. , Salak ile Avanak (1994), Yaşamın Renkleri (1998), Saatler (2002) ve İyi geceler, iyi şanslar (2005).

 

Ekran çalışmasının yanı sıra, Daniels adına birçok sahne kredisi var ve Michigan, Michigan'da The Purple Rose Theatre Company'nin kurucusudur. Aynı zamanda bir müzisyen ve söz yazarıdır ve iki albüm kaydetmiştir. Daniels çocukluk sevgilisi Kathleen Treado ile evli ve üç çocuğu var.

 1. Marslı izle
  Tüm Bilgiler
  Marslı izle Aile, BilimKurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Mars gezegenin bir görev esnasında çıkan fırtına nedeni ile ekipten ayrı düşerek geride kalanlar tarafından bulunmayınca öldü sanılmaktadır. Bu astronotun hayat hikayesine odaklanan yapımda hayatta kalma mücadelesini izleyeceğiz. Filmde astronotunu Matt Damon canlandırırken bir çok ünlü oyuncuda kadroda vardır
  • 2015
  • Amerika,Hungary,İngiltere,Jordan
  • 1080p
  • IMDb 8.0
  • 118
  • 0
Jeff Daniels Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle