Josh Hartnett

Joshua Daniel Hartnett, Amerikalı aktör. 1990'lı yılların sonlarında rol aldığı Halloween H20: 20 Years Later, Fakülte, Masumiyetin İntiharı gibi filmlerle ünlenmiştir.

1978'de Daniel Thomas Hartnett and Wendy Anne Kronstedt çiftinin çocuğu olarak St. Paul, Minnesota'da doğdu. Babası, üvey annesi Molly ve üç üvey kardeşi Jessica, Jake ve Joe ile birlikte yaşadı. Lise yıllarında Amerikan futbolu ile ilgilense de sağ dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle sporu bırakmak zorunda kaldı. Liseyi Minnesota'da bitirdikten sonra New York'ta SUNY'e kaydoldu, ancak okulu bitirmeden Los Angeles'a taşındı. Kısa süren Cracker dizisindeki Michael Fitzgerald rolüyle dikkat çekti ve 1998'de korku filmi Halloween H20: 20 Years Later ile sinemaya adım attı. Fakülte (The Faculty) ve Masumiyetin İntiharı (The Virgin Suicides) gibi gençlik filmleriyle özellikle gençler arasında popülaritesini artırdı.

2001'li yıllarda daha ciddi ve yüksek bütçeli yapımlarda oynamaya başladı. 2001'de Pearl Harbor, 2003'te Kara Şahin Düştü ve 2006'da Şanslı Slevin filmlerinde başrolde yer aldı. Şanslı Slevin'deki performansı ona, 2006 Milano Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. 2017'de gösterime giren The Ottoman Lieutenant filminde de yer almıştır.

2013'ten beri birlikte olduğu İngiliz aktris Tamsin Egerton ile 2015 yılında bir kız çocuğu sahibi olmuştur.

Josh Hartnett 1.89 m boyundadır.

 1. Osmanlı Subayı İzle
  Tüm Bilgiler
  Osmanlı Subayı İzle Aile, Drama Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Bu film, I.Dünya Savaşı'nda idealist bir Amerikalı hemşire ile bir Türk subay arasında geçen bir aşk hikayesidir.
  • 2017
  • Amerika,Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 6.6
  • 242
  • 0
Josh Hartnett Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim