Kristen Bell

Kristen Anne Bell, Amerikalı aktris. Veronica Mars dizisindeki Veronica rolüyle hatırlanmaktadır.

Huntington Woods, Michicgan'da doğan Bell'in babası Tom Bell haber programı yönetmeni annesi Lorelei Bell ise hemşiredir. Anne tarafından Polonya kökenli olan Bell'in anne ve babası, kızları 2 yaşındayken ayrılmıştır. Shrine Katolik Lisesi'nde okurken drama ve tiyatroyla ilgilenmeye başladı. Okulda sergilenen Damdaki Kemancı, Oz Büyücüsü gibi oyunların temsillerinde oynadı. İlk olarak Polish Wedding adlı filmde küçük bir rol aldı. Üniversite için New York'a taşındı, NYU Tisch School of the Arts'ta müzikal tiyatro eğitimi aldı. 2001'de okulu yarım bırakarak Broadway'de Tom Sawyer'ın Maceraları'nda Becky Thatcher olarak rol aldı.

2002'de Los Angeles'a taşındıktan sonra David Mamet'in Spartan adlı filminde rol alana kadar birçok küçük rolde görünmüştür, ayrıca pek çok dizi için de denenmesine rağmen başrol alamamıştır. Ünlü televizyon dizisi Veronica Mars'taki başrolü sayesinde ün kazanmıştır. 2004'ten 2007'ye dek 3 sezon süren dizide başrolde yer alan Bell, bu sayede daha fazla film ve dizide yer almaya başladı. Heroes adlı dizide Elle Bishop karakterini 12 bölüm canlandırdı. Pulse, Serious Moonlight, Forgetting Sarah Marshall, When In Rome, You Again gibi pek çok filmde rol almıştır. 2011'de Çığlık serisinin 4. filminde Chloe karakteriyle yer aldı. 2012'de bağımsız film Safety Not Guaranteed'de küçük bir rolde göründü. 2013'te Karlar Ülkesi (Frozen) filminde Anna'nın orijinal seslendirmesini yaptı, 2 yıl sonraki devam filminde aynı karakteri yine seslendirdi.

2013'te bir diğer oyuncu Dax Shepard ile evlenen Bell'in Lincoln (d. 2013) ve Delta (d. 2014) adında iki kız çocuğu bulunuyor.

 1. Karlar Ülkesi Olafın Maceraları İzle
  Tüm Bilgiler
  Karlar Ülkesi Olafın Maceraları İzle Aile, Animasyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Olafs Frozen Adventure, Frozen filmi ile çok sevilen Olaf karakterinin maceralarına odaklanıyor. Dört yeni orijinal şarkıya ev sahipliği yapan 21 dakikalık kısa filmde, Anna için en iyi Noel geleneklerini hazırlamaya çalışan Olaf’ı göreceğiz.
  • 2017
  • Amerika
  • 1080p
  • IMDb 6.4
  • 1.707
  • 0
Kristen Bell Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.