Matthew Fox

Matthew Fox, 14 temmuz1966'da Crowheart, Wyoming'de dünyaya geldi. Wyoming Wind River Lisesi'nden mezun olduktan sonra Kolombiya Üniversitesi’nde Ekonomi okudu. 1988 yılında mezun olan Fox, her ekonomi mezununun hayali olan Wall Street’e iş görüşmesin gitti ancak bu iş görüşme sırasında olmak istediği yerin ve kişinin bambaşka olduğunu keşfetti. İlk olarak kız arkadaşının model ajanlığı yapan annesinin tavsiyesiyle modelliğe başlayan Fox, daha sonra ilk olarak Atlantik Tiyatro Ekibi (Atlantic Theatre Company) ile birlikte oyunculuk yapmaya başladı, bu yolda daha da ilerlemek istediğini farkeden Fox’un attı ikinci adım ise New York'taki Film ve Televizyon Okulu'na (School for Film and Television) devam etmek oldu. 

 

Kendisine seçtiği ve emin adımlarla ilerlediği bu yoldaki ilk deneyimi 25 yaşında Wings dizisinin bir bölümünde oynamak olan Matthew Fox, aynı sene içerisinde kısa süren dizi Freshman Dorm'da başrollerden biri olmayı üstlendi. 1993'de My Boyfriend's Back ile ilk kez daha büyük bir yapımda yer bulmasına kadar hep yardımcı rolleri üstlenmiş olan Fox, 1994'de Party Five adlı dizide, anne ve babasını araba kazasında kaybetmiş beş kardeşten birini (Charlie Salinger) canlandırdı. Bu rol sayesinde birçok dergide yer almayı başaran oyuncu aynı zamanda kendisine genç kızlardan oluşan ciddi bir hayran kitlesi de oluşturmuş oldu. 1996'da People Magazine tarafından oluşturulan Dünyanın 50 En Güzel İnsanı listesinde yer almaya layık görülen Fox, altı sezon sonra Party Five dizisinin sona ermesi ile birlikte bir süre küçük işler yaptı. Bikaç yıl sonra ise The Haunted adlı dizide rl aldı ancak bu sefer bir önceki işi kadar ilgi görmedi. 

 

2004 yılına gelindiğinde ise dönemin en çok konuşulan yapımlarından biri olan Lost dizisinde Dr. Jack Shephard'ı canlandırmaya başlayan Matthew Fox,  2005 yılında bu rolüyle Golden Globe'a aday gösterildi. Ayrıca 2005 Satellite Award ve 2006 Televizyon Oyuncuları Derneği Ödülü'nü (Screen Actors Guild Award) kazandı.

 

Matthew Fox v 1992 yılından beri evli olduğu Margherita Ronchi’nin Kyle ileByron isimli iki çocukları var. 

 1. Bakış Açısı izle
  Tüm Bilgiler
  Bakış Açısı izle Aile, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Küresel terörle savaşma aşamasında başkanı korumak ile görevli olan Thomas ve Kent, başkanın İspanya'ya gidişinden sonra vurulacaktır. Olay yerinde kargaşa yaşanırken suikastçı avı sırasında başka hayatların kesişmesine neden olacaktır.
  • 2008
  • Amerika,Meksika
  • 1080p
  • IMDb 6.6
  • 149
  • 0
Matthew Fox Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle