Patricia Arquette

Patricia Arquette, Oscar ödüllü Amerikalı aktris. Medium dizisinde 7 sezon canlandırdığı medyum Allison DuBois rolüyle akıllardadır.

Ünlü aktör Lewis Arquette (1935-2001) ve Brenda Olivia Arquette'in kızı olarak Chicago'da doğdu. Kardeşleri, Rosanna, Alexis, Richmond ve David Arquette de oyuncu olmuştur. 18 yaşında iken, 1986 yılında, Pretty Smart adlı yapımda rol aldı.Bu onun ilk rolüydü. Ardından ilk başrol olarak yer aldığı Elm Sokağı Kabusu adlı filmde yer aldı. 1993 yılında True Romance adlı filmde boy gösterdi. Aynı yıl Tim Burton'ın Ed Wood filminde Johnny Depp ile çalıştı. 1997 yapımı David Lynch filmi Kayıp Otoban'daki performansıyla oldukça dikkat çekti.

2005 yılında,NBC'de yayınlanan Medium adlı dizide oynamaya başladı. Dizinin başarılı olması Arquette'in isminin daha da tanınmasını sağladı. Bu dizideki rolü ona Emmy ödülü kazandırdı. 2006 yılında da aynı rolle Altın Küre ödülüne aday gösterildi.

2014'te oynadığı Richard Linklater filmi Çocukluk (Boyhood) ile bir kez daha adını duyuran Arquette, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Oscar, Altın Küre, BAFTA ve diğer önemli ödüllerin çoğunu kazanmayı başardı.

1989'da o sıralardaki erkek arkadaşı Paul Rossi ile birlikteliğinde Enzo Rossi adlı bir erkek çocuk dünyaya getirdi. 1995-2001 yıllarında Nicolas Cage ile evli kalan Arquette, 2002'de aktör Thomas Jane ile birlikte olmaya başladı, 2006'da evlendi. Çift 2011'de boşandı. Bu birliktelikten Harlow Olivia Calliope Jane (d. 2003) adlı bir kızı oldu.

 1. Otherhood İzle
  Tüm Bilgiler
  Otherhood İzle Aile, Komedi Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Üç anne ve onların yetişkin oğulları hakkında temelli, duygusal, kutlama komedisi. Film, çocuklarınız, arkadaşlarınız, eşiniz ve en önemlisi kendinizle olan ilişkinizi yeniden tanımlamanız gereken annelikten sonraki aşamayı, Öteki olmayı araştırıyor.
  • 2019
  • Amerika,İngiltere
  • 1080p
  • IMDb 6.1
  • 136
  • 0
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle