Peker Açikalin

Peker Açıkalın, sinema ve tiyatro oyuncusu.

Sanatçı ilk önce 1982 yılında 'Kim Bunlar?' isimli televizyon programı ile TRT 1 kanalında kitlelerin önüne çıktı. Dizide Levent Tülek'le birlikte rol aldı. Çiçek Taksi'deki Ömer, Ekmek Teknesi'ndeki Cengiz rolleriyle kendine dizi sektöründe bir isim edindi. Maskeli Beşler ve yeni Hababam Sınıfı serisinde sinema rolleri aldı. Asıl popülerliğini Avrupa Yakası dizisindeki Gaffur karakteriyle yarattı. Destere, Türkler Çıldırmış Olmalı, Gülcemal, Karımı Gördünüz Mü, Baba Bir Buçuk gibi filmlerde oynadı.

1987'den 1994'e kadar tiyatro oyuncusu Nilüfer Açıkalın'la evli kaldı. 1999-2001 arasında şarkıcı Niran Ünsal ile 2. evliliğini yaptı. Bu evlilikten Narin Şeker adında bir kızı oldu. 2005-2007 arasında ise Melek Taşkın'la evli kaldı ve Perim Yakut adında bir kızı daha dünyaya geldi.

 1. Polis Akademisi: Alaturka İzle
  Tüm Bilgiler
  Polis Akademisi: Alaturka İzle Aile, Komedi Filmler 
  Türkçe Dublaj
  İpini koparan herkesin polis akademisine alındığı ve aşırı disiplin merakıyla tanınan Müdür Muavini Beton Haşmet'in (Mehmet Ali Erbil) başına gelen bir dizi komik olay seyirciyi bol gülmeli bir serüvene sürüklüyor. Haşmet sertleştikçe kontrolü kaybeder, o kontrolü kaybettikçe Polis Okulu yeni öğrenciler için daha eğlenceli bir yer haline gelmeye, Haşmet'in hayatı ise ufak ufak bir kâbusa dönüşmeye başlar.
  • 2015
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 2.2
  • 88
  • 0
Peker Açikalin Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle