Peter Sarsgaard

John Peter Sarsgaard, Amerikalı aktör.

1971'de Judy Lea ve John Dale Sarsgaard çiftinin çocuğu olarak Illinois'daki Scott Hava Üssü'nde doğdu. Baba tarafından Danimarka kökenlidir. Mühendis olan babasının işi nedeniyle birçok kez şehir değiştirdi. Çocukluğunda futbol ile ilgilenmiş, ancak yaşadığı sakatlıklardan sonra futboldan uzaklaşmış oyunculuğa yönelmiştir. 1990'ların ortasından itibaren de filmlerde yer almaya başlamıştır.

2003 yapımı Shattered Glass filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Altın Küre'ye aday gösterilmiş, aynı film ile Las Palmas Film Festivali'nde Hayden Christensen ile birlikte En İyi Aktör ödülü kazanmıştır. Ayrıca Stockholm Film Festivali'nde Zach Braff'ın Garden State filmindeki Andrew'ın eski arkadaşı Mark rolüyle En İyi Aktör ödülünü kazanmıştır. Sonrasında İskelet Anahtar, Jarhead, Knight and Day, Mavi Yasemin, Şah Mat filmlerinde oynadı. 2015'te rol aldığı Experimenter filminde ünlü sosyal psikolog Stanley Milgram'ı 2016 yapımı Jackie'de ise Robert F. Kennedy'i canlandırdı. Ayrıca Muhteşem Yedili'nin 2016 çevriminde de oynadı.

Aktris Maggie Gyllenhaal ile 2002 yılından itibaren beraberlik yaşayan sanatçı, Nisan 2006'da nişanlandıktan sonra, 2009'da evlenmiştir. 2006'da ilk kızları Ramona Sarsgaard, 2012'de ikinci kızları Gloria Ray Sarsgaard dünyaya gelmiştir.

 1. Mavi Yasemin izle
  Tüm Bilgiler
  Mavi Yasemin izle Aile, Drama Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  New Yorklu çekici ve göz alıcı bir ev hanımı olan Jasmine French, milyarder kocası Hal French ile birlikte son derece gösterişli bir yaşam sürmektedir. Yatırımcı olarak çalışan Hal, son işlerinden birinde battığında, parasını bu denli cömertçe harcaması nedeniyle büyük bir mali krizin içine sürüklenir ve iflas etmenin eşiğine gelir. Jasmine evi terk eder ve bir süreliğine San Francisconun taşrasında yaşayan üvey kız kardeşinin yanına gider. Tek çıkış yolu burada hayatını tekrar düzene sokup, zenginlik ve lüks içerisinde yaşamaktır. Bu süreçte modacı olarak kısa yoldan zengin olmayı ya da varlıklı birileriyle tanışmayı dener ancak içerisinde bulunduğu depresyona alkol ve antidepresan bağımlılığı da eklenince kendisini büyük bir karmaşanın tam ortasında bulur.
  • 2013
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7
  • 139
  • 0
  Evdeki Düşman İzle
  Tüm Bilgiler
  Evdeki Düşman İzle Aile, Gerilim Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Doğmamış çocuklarının trajik ölümü Kate ve John’u perişan etmiştir. Hayatlarını normale döndürmek için bir çocuk evlât edinmeye karar verirler. Yöredeki bir yetimhanede gittiklerinde Esther adındaki küçük bir kıza adeta çekildiklerini hissederler, ama Esther göründüğü gibi değildir. Kate, John’a ve diğerlerine Esther’ın sevimli maskesinin ardındaki yüzünü göstermeye çalışır.
  • 2009
  • Almanya,Amerika,Canada,Fransa
  • 1080p
  • IMDb 6.9
  • 160
  • 0
Peter Sarsgaard Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle