Sermiyan Midyat

Sermiyan Midyat, tiyatro ve sinema oyuncusu, yönetmen. Kendi yazıp yönettiği, aynı zamanda oynadığı Hükümet Kadın ve Ay Lav Yu filmleriyle tanınmaktadır.

Midyat 1974'te, Mardinli bir ailenin çocuğu olarak Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi'nde Kimya okudu, sonra İşletme Bölümü'ne geçti. Ancak 1998'de Ferhan Şensoy'un Nöbetçi Tiyatrosu'nun sınavlarını kazanmasıyla okulu bırakarak profesyonel oyunculuğa geçti. Bu dönemde Dolu Düşün Boş Konuş, Kabaremajör ve Atinalı Timon adlı tiyatro oyunlarında rol aldı. 2007 yılında kurduğu Oyunbozan adlı tiyatronun ilk oyunu 9 Ay Son Gün'ü yazıp yönetti. Televizyon izleyicisine Emret Komutanım dizisindeki Arıza Hamza rolüyle kendini tanıttı. Bir yandan sinema çalışmalarını da sürdüren Midyat, ilk olarak Banyo ve Polis gibi filmlerde oyuncu olarak göründü. İlk yönetmenlik deneyimini, 2010'da Ay Lav Yu filminde yaşadı. Amerikalı bir kadınla evlenip yıllar sonra köyüne dönen İbrahim'in öyküsünü anlattığı filmin senaryosunu da yazıp aynı zamanda İbrahim karakterini canlandırdı.

Ay Lav Yu'nun arkasından yönetmen ve senarist kimliğini daha fazla öne çıkardı. Demet Akbağ'ın başrolünde oynadığı Hükümet Kadın filmlerini yine yazıp yönetti. 2016'da Bir Baba Hindu, 2017'de Ay Lav Yu'nun devamı Ay Lav Yu Tuu filmlerini yine yazıp yönetti. 2018'de Tut Yüreğimden Anne filminde başrolü Naz Elmas'la paylaştı.

 1. Bir Baba Hindu İzle
  Tüm Bilgiler
  Bir Baba Hindu İzle Aile, Komedi Filmler 
  Yerli Film
  Günün birinde Gundhi Fadılın malikanesinden kaçırılınca Fadıl genç kadını bulma yoluna baş koyar. En güvendiği arkadaşı Hulusiyi de alarak Hindistana giden mafya babasının amacı Gundhiyi onu kaçıranların elinden kurtarmak ve onun kalbini kazanmaktır. Ancak işler sandığı kadar kolay olmayacaktır. Gundhinin annesi de Hindistanda çok güçlü bir mafya örgütünü yönetmektedir. Fadıl, Hulusi ve Mumbaida çalışan Türk belediye işçisinin yardımıyla Gundhiye ulaşmaya çalışır. Ancak Fadılın ailesi de Mumbaiye geldiğinde işler iyice karışır... Sermiyan Midyatın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Bir Baba Hindu absürd bir hint komedisini beyazperdeye taşıyor. Filmin başrollerini paylaşan Sermiyan Midyat ve 2010’da Dünya Güzeli seçilen Hintli oyuncu Nicole Faria’ya Şafak Sezer, Burak Satıbol, Zeynep Kankonde, Füsun Demirel eşlik ediyor.
  • 2016
  • Turkey
  • 1080p
  • IMDb 2.6
  • 1.088
  • 0
  Ağır Romantik İzle
  Tüm Bilgiler
  Ağır Romantik İzle Aile, Drama Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Konservatuarda okuyan Aslı, İstiklal Caddesi'nde yürürken kapkaç saldırısına uğrar ve çantasını çaldırır. Fakat tesadüf o ki oradan geçen Kerem koşarak hırsızı yakalar ve çantasını Aslı'ya teslim eder. İşte bu tesadüf onları evlilik kuruma kadar götürecek olan olayların başlangıcıdır. Fakat ortada şöyle bir gerçek vardır; Kerem, İstanbul'daki en büyük kapkaç çetesi liderinin oğludur. Aslı'nın dayısı ise İstanbul emniyet müdürüdür ve bu çeteyi çökertmek için canını dişine takmaktadır. Hal böyle olunca "Aslı ile Kerem" hikayesi bambaşka bir yere doğru gitmeye başlar
  • 2020
  • Türkiye
  • 1080p
  • IMDb 4.1
  • 943
  • 0
Sermiyan Midyat Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim