Vanessa Hudgens

Vanessa Anne Hudgens, Amerikalı aktris ve şarkıcı. Disney yapımı High School Musical film serisindeki Gabriella rolüyle ünlenmiştir.

1988'de Greg ve Gina Hudgens'ın kızı olarak Salinas, California'da doğdu. İtfaiyeci babası İrlanda, annesi Filipin kökenlidir. Kız kardeşi Stella de oyunculuk yapmaktadır. 8 yaşında sahneye çıkmaya başladı. 15 yaşında bir reklam filminde oynamak için Los Angeles'a taşındı. Aynı yıl Thirteen adlı filmde oynayarak sinemaya adım attı. 2006 yapımı High School Musical filmi, hayatını değiştirdi. Büyük bir popülariteye kavuşan Hudgens, aynı zamanda paralel sürdürdüğü müzik kariyeriyle birlikte genç neslin en sevdiği isimlerin başında gelmeye başladı. 2006'da V ve 2008'de Identified adlı Pop-R&B tarzı albümleri çıkardı.

2011'de Sucker Punch, 2013'te Spring Breakers gibi filmlerde oynayan Hudgens, kariyerini müzikten ziyade sinema üzerine inşa etmeyi sürdürmektedir.

Hudgens'ın 2005-2010 yılları arasında High School Musical serisinden rol arkadaşı Zac Efron ile yaşadığı ilişki, magazin basınının gündeminde sürekli yer buldu, ancak 2010'da beklenmedik şekilde sona erdi. Vanessa Hudgens, 1.55 boyundadır.

 1. The Princess Switch: Switched Again İzle
  Tüm Bilgiler
  The Princess Switch: Switched Again İzle Aile, Drama Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Margaret'ın Noel'de taç giyecek olması, aşk hayatında sorunlara yol açar. Margaret'ın imdadına benzeri Stacy yetişir. Peki üçüncü bir benzer planlarını mahvedecek mi?
  • 2020
  • Amerika
  • 1080p
  • IMDb 5.3
  • 183
  • 0
  Bad Boys: Her Zaman Çılgın İzle
  Tüm Bilgiler
  Bad Boys: Her Zaman Çılgın İzle Aile, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Miami'li narkotik polisleri Mike Lowrey ve Marcus Bennett’in, serinin devam filminde Armando Armas isimli bir uyuşturucu karteli patronunun peşine düşüyorlar. Aksiyonun, komediyle harmanlanarak seyirciyle buluştuğu Çılgın İkili serisinin bu filminde, Dedektif Mike’ı oldukça tehlikeli durumlarda göreceğiz
  • 2020
  • Amerika,Mexico
  • 720p
  • IMDb 6.6
  • 174
  • 0
Vanessa Hudgens Resimleri
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim
Ölmek İçin Zaman Yok İzle Top Gun: Maverick İzle Kara Dul (Black Widow) İzle