AFI, 2020’nin En İyileri Listesini Açıkladı

AFI, 2020’nin En İyileri Listesini Açıkladı

  26 Ocak 2021

  1.271 Okunma

AFI, geleneksel listesini yayınladı..

Amerikan Film Enstitüsü, yılın en iyi 10 filmi ve TV şovu için 2020 listesini açıkladı. Alfabetik sıraya göre sunulan filmler, AFI jürilerinin görsel sanatı ilerletmek, Amerika’nın sanat biçiminin kültürel mirasını geliştirmek, izleyiciler ve sanatçılara ilham vermek ve Amerikan toplumunda iz bırakmak için belirlediği eserlerden oluşuyor.

20 yapımın yanı sıra AFI, filme alınan versiyonu bu yaz Disney Plus’ta piyasaya sürülen Hamilton’a özel bir ödül verdi. Hayranlar evlerinden izleyebildikleri için hit Broadway müzikaline daha büyük bir ilgi gösterdiler. AFI başkanı ve CEO’su Bob Gazzale yaptığı açıklamada, “20 yıldır, AFI Ödülleri, sanatçıları tek bir hedefle tek bir odada bir araya getirme anı oldu: Rekabet yerine topluluk oluşturmak. Bu yıl toplanamayız, bunun yerine her bir ödülü, AFI Movie Club aracılığıyla, küresel bir izleyiciyle paylaşılacak özel içerikler oluşturarak ve mükemmelliğe uygun bir anlam yükleyerek kutlayacağız.” dedi.

AFI’nin küresel film kulübü programı, şubat ayından itibaren ödül kazananları sergileyecek. 2020 AFI Awards Ödüllleri, 26 Şubat’ta AFI’nin YouTube kanalında ve AFI.com’da yayınlanacak sanal bir etkinlikle tanıtılacak.

İşte, 2020 AFI – En İyi Film ve Dizi Listeleri

AFI Yılın En İyi Filmleri

DA 5 BLOODS
JUDAS AND THE BLACK MESSIAH
MA RAINEY’S BLACK BOTTOM
MANK
MINARI
NOMADLAND
ONE NIGHT IN MIAMI
SOUL
SOUND OF METAL
THE TRIAL OF THE CHICAGO 7

AFI Yılın En İyi Dizileri

BETTER CALL SAUL
BRIDGERTON
THE CROWN
THE GOOD LORD BIRD
LOVECRAFT COUNTRY
THE MANDALORIAN
MRS. AMERICA
THE QUEEN’S GAMBIT
TED LASSO
UNORTHODOX

AFI Özel Ödül

Hamilton

https://kralfilmyuvasi.com/haberler

Yorum Alanı
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.