“Sex and the City”nin Yeni Bölümlerinde Covid-19 İşlenecek

“Sex and the City”nin Yeni Bölümlerinde Covid-19 İşlenecek

  1 Şubat 2021

  1.203 Okunma

Sarah Jessica Parker, geri dönecek dizi hakkında konuştu..

Web Sitemizi Ziyaret Edebilisiniz : https://kralfilmyuvasi.com/

 

HBO Max’in geri döndürmeye hazırlandığı “Sex and the City” dizisindeki karakterler ve senaryo için elimizde net bilgiler yok ama yıldız oyuncu Sarah Jessica Parker, mini dizinin Covid-19 salgınını gösteriye dahil edeceğini doğruladı. Cuma günü Vanity Fair’e konuşan aktris, tamamen kadınlardan oluşan bir yazar odası ve diziye liderlik eden showrunner Michael Patrick King’den gelecek senaryoları merakla beklediğini söyledi.

Parker, diziye yeni “yaşam deneyimi, siyasi dünya görüşleri ve sosyal dünya görüşleri” aşılayacak olan hikayeyi kaleme alan yeni yazarları hakkında “Gerçekten heyecan verici ve inanılmaz derecede çeşitliler” dedi. Parker, dizinin ev sahibinin New York City olduğu göz önüne alındığında, Koronavirüs’ü olay örgüsüne dahil etmemenin hiç akıllıca olmayacağını söyledi ve “Covid-19, kesinlikle hikayenin bir parçası olacak, çünkü bu karakterlerin yaşadığı şehir burası. Ve arkadaşlar ortadan kaybolduğunda bu ilişkiler nasıl değişti? Yazarların hepsinin bunu inceleyeceğine inancım tam.” dedi.

Yeni sezon, Carrie Bradshaw (Parker), Charlotte York (Kristin Davis) ve Miranda Hobbes’u (Cynthia Nixon), 50’li yaşlarında aşk ve dostlukla gezinirken takip edecek. Dizi yarım saatlik on bölümden oluşacak ve ilkbaharın sonlarında New York’ta çekime başlayacak. Parker, orijinal dizide Samantha Jones’u canlandıran Kim Cattrall’ın geri dönmeyeceğini ve gösterinin şehri “dördüncü karakter” olarak dahil edeceğini söyledi. Yeni sezon, King’le birlikte Parker, Nixon ve Davis tarafından yürütülecek.

Parker, kadınların orta yaşlarla nasıl mücadele ettiğini görmekten heyecan duyduğunu da sözlerine ekledi. Parker, “Geçen süre için Cynthia, Kristin ve ben heyecanlandığımızı düşünüyorum. Şimdi bu yeni dünyada kimler? Uyum sağladılar mı? Hangi rolü oynadılar? Arkadaş olarak nerede yetersiz kaldılar ve yollarını nasıl buluyorlar? Momentumla mı hareket ettiler? Yazarların bugün, bu kadınları nasıl hayal ettiklerini görmek merak uyandırıcı ve beni çok heyecanlandırıyor.” dedi.

 

Yorum Alanı
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.