Komedi Türündeki “Barb & Star Go To Vista Del Mar”dan Yeni Fragman!

Komedi Türündeki “Barb & Star Go To Vista Del Mar”dan Yeni Fragman!

  29 Ocak 2021

  1.315 Okunma

Kristen Wiig başrollü "Barb & Star Go To Vista Del Mar"dan yeni bir fragman paylaşıldı.

Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz : https://kralfilmyuvasi.com/

Fragman Adresi : https://www.youtube.com/watch?v=yvmDgXfYPbA

Josh Greenbaum’un yönetmen koltuğuna oturduğu “Barb and Star Go To Vista Del Mar”ın resmi fragmanı izleyici karşısına çıktı. Yıldız oyuncu ve yazarlar Kristen Wiig ile Annie Mumolo’yu bir araya getiren komedi türündeki film, iki eski arkadaşın yaz tatilindeki çılgın maceralarını anlatıyor. Daha önce görmediğimiz kadar fazla yakın bir arkadaşlık teması işleyen Barb and Star Go To Vista Del Mar, yakında Premium VOD olarak izleyicileriyle buluşacak.

Adeta 80’li yılların tarzına dönüş yaptığımız filmin konusu ise şöyle: Barb and Star Go to Vista Del Mar, Florida’da tatile gitmek için yaşadıkları küçük kasabadan ilk kez ayrılan Barb ve Star’ın maceralarını konu ediyor. İki arkadaş çok geçmeden kendilerini macera, aşk ve kötü bir adamın herkesi öldürme planına karışmış halde bulur.

Barb and Star Go to Vista Del Mar’ın oyuncu kadrosuna Kristen Wiig ve Annie Mumolo’nun yanı sıra Jamie Dornan, Damon Wayans Jr., Michael Hitchcock, Reyn Doi, Wendi McLendon-Covey, Fortune Feimster, Rose Abdoo, Vanessa Bayer, Phyllis Smith gibi isimler bulunuyor. Tam anlamıyla bir yaz filmi olan Barb and Star Go to Vista Del, Şubat ayında gösterime girerek izleyicilerin içini ısıtacak. Filmin 12 Şubat’tan itibaren PVOD olarak izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Yorum Alanı
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.