Animasyon Filmi “Raya and The Last Dragon”dan Dublajlı Fragman!

Animasyon Filmi “Raya and The Last Dragon”dan Dublajlı Fragman!

  27 Ocak 2021

  1.437 Okunma

Raya ve Son Ejderha, yakında izleyici karşısına çıkıyor.

Mitolojiyle bir animasyon filminde daha önce hiç görülmediği kadar içli dışlı olan Raya and The Last Dragon’dan yeni bir fragman yayınlandı. Star Wars’un yıldızlarından Kelly Marie Tran’in başkahraman olan Raya’ya sesiyle hayat verdiği film, yurt dışında Disney+ üzerinden izleyici karşısına çıkacak. Ülkemizde ise sinemalarda izleme şansı yakalayacağız.

Carlos Lopez Estrada’nın yönetmenliğini üstlendiği Raya and The Last Dragon’ın konusu ise şöyle: Yıllar öncesinde dünyanı dört bir yanında ejderhalar bulunurdu. Ancak şimdi sadece Sisu adında bir ejderhanın var olduğu düşünülmektedir. Raya adında bir savaşçı, Lumandra olarak bilinen bir yerde bulunduğu düşünülen ejderhayı bulmak için macera dolu bir yolculuğa koyulur.

Legend of Korra benzeri bir atmosfere konuk olacağımız Raya and The Last Dragon’ın orijinal seslendirme kadrosunda Kelly Marie Tran’in yanı sıra Awkwafina, Gemma Chan, Alan Tudyk, Daniel Dae Kim, Sandra Oh, Benedict Wong gibi Hollywood’un ünlü isimleri bulunuyor. Disney yapımı filmin yönetmenliğini Big Hero 6, Moana gibi yapımlarla tanınan Don Hall ve Blindspotting ile karşımıza çıkan Carlos Lopez Estrada üstlendi. Öncesinde ise  Paul Briggs ve Dean Wellins’in filmi çekmesi planlanıyordu. Adele Lim ve Qui Nguyen, Raya and The Last Dragon’ın senaryosunu kaleme aldı.

Raya and The Last Dragon, 5 Mart tarihinde Disney+’ta yayınlanacak. Ülkemizde aynı tarihte sinemalarda gösterilmesi planlanıyor.

Fragman İzlemek İçin : https://www.youtube.com/watch?v=V3em3tgHEoU

https://kralfilmyuvasi.com/

Yorum Alanı
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.