Escape Room 2″nin Vizyon Tarihi Açıklandı

Escape Room 2″nin Vizyon Tarihi Açıklandı

  26 Ocak 2021

  1.246 Okunma

Sony, Escape Room 2 için tarih belirledi.

Taylor Russell McKenzie ve Logan Miller’ın başrolünde yer alacağı devam filmi “Escape Room 2″nin vizyon tarihi resmi olarak açıklandı. Sony’nin duyurusuna göre Escape Room 2, orijinal filmden tam 3 yıl sonra 2022 yılında izleyici karşısına çıkma imkanı yakalayacak.

Ülkemizde Ölümcül Labirent adı ile vizyona giren Escape Room filmi kaçış odasından kurtulmaya çalışan altı yabancının hikayesini konu ediniyordu.  6 kişinin hayatı, kendilerine gönderilen bir postadan sonra bambaşka bir hal alır. Birbirini tanımayan altı yabancıya, bir kaçış odasının giriş biletleri gelir. Üstelik büyük bir ödül de vardır. Eğer içlerinden kaçış odasından çıkmayı başaranlar olursa, bir milyon dolar ödülün sahibi olacaktır. Kimsenin, kendilerine sunulan bu fırsatı kaçırmaya niyeti yoktur. Ama hiçbir şey düşündükleri gibi olmayacaktır.

Escape Room’un devam filminin konusu bilinmiyor. Ancak tıpkı Saw filmi gibi bir hal alabileceği söyleniyor. İlk filmin yönetmeni Adam Robitel Escape Room 2’nin yönetmenliğini üstlenecek; yine ilk filmle tanınan Bragi F. Schut, senaryoyu kaleme alacak. Ayrıca Neal H. Moritz yapımcı olacak. Filmin oyuncu kadrosunda Taylor Russell McKenzie ve Logan Miller’ın yanı sıra Orphan’ın yıldızı Isabelle Fuhrman, Pose’dan tanıdığımız Indya Moore, Teen Wolf’un sevilen oyuncularından Holland Roden, The 100 ile tanınan Thomas Cocquerel ve Carlito Olivero yer alacak.

Escape Room 2’nin vizyon tarihi 7 Ocak 2022 olarak takvimlerde işaretlendi.

https://kralfilmyuvasi.com/

Yorum Alanı
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.