“A Quiet Place 2” Yeni Vizyon Tarihini Aldı

“A Quiet Place 2” Yeni Vizyon Tarihini Aldı

  23 Ocak 2021

  1.176 Okunma

Merakla beklenen devam filmi için yeni tarih belirlendi.

Koronavirüs salgını nedeniyle zaten ertelenen 2021 filmlerinin büyüyen listesine “A Quiet Place Part II”yu bir kez daha ekleyebiliriz. John Krasinski’nin yönettiği ve Emily Blunt’ın başrol oynadığı Paramount’un kıyamet sonrası gerilim filmi üçüncü kez ertelendi. Şon tarihe göre film, 17 Eylül’de sinemalarda yer alacak. “A Quiet Place 2” başlangıçta geçtiğimiz mart ayında yayınlanmak üzere planlanmıştı, ancak bu planlar sağlık krizinin ABD’yi ilk kez sarsmaya başlamasıyla terk edildi.

Film son olarak bu yılın 23 Nisan tarihine taşındı ama son zamanlarda Koronavirüs vakalarının hala artmakta olduğu düşünüldüğünde bu tarih pek olası görünmüyordu. Covid-19 enfeksiyonlarındaki artışla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri’nde film seyretmenin geri dönüşü yavaşladı. Bu, stüdyoların en heyecan verici filmlerini beyaz perdede yayınlama konusunda hâlâ kendilerine güvenmedikleri anlamına geliyor. Şu anda Kuzey Amerika’da sinema salonlarının yaklaşık % 65’i kapalı ve açık kalan sinemalar bilet satmakta zorlanıyor.

Paramount, geçtiğimiz yıl Aaron Sorkin’in “The Trial of the Chicago 7”, Eddie Murphy’li “Coming 2 America” ve “Without Remorse” gibi filmleri Netflix ve Amazon’a çekerek aktif bir satıcı oldu. Yine de stüdyo, “A Quiet Place 2” için ticari beklentiler konusunda emin ve onu sadece sinemalarda tutmayı planlıyor. 2018 yapımı orijinal film, Paramount için bir hit oldu ve 17 milyon dolarlık bir bütçeyle, dünya çapında 340 milyon dolar kazandı.

Pandemi 10. ayına uzanırken, Hollywood stüdyoları gişe rekorları kıran bir grup önemli filmi daha ertelemeye başladı. MGM’in son James Bond’un filmi “No Time to Die” nisan başından ekim ayına kadar ertelendi. “Ghostbusters: Afterlife”, Jared Leto’lu “Morbius” ve Camila Cabello’yla birlikte “Cinderella” da dahil olmak üzere çok sayıda filmin vizyon tarihi değiştirildi. Disney, “The King’s Man” adlı filmi mart ayından ağustos sonuna taşıdı.Kralfilmyuvasi.com Takip Etmeyi Unutmayın…..

Yorum Alanı
kralfilmyuvasi.com | Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.